• La Prairie Cellular Hydrating Serum nawilżające do twarzy 30ml

652.00
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Dostępność Mało

Serum nawilżające do twarzy 30ml

Bogata formuła żelu nawilżającego zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie oraz wzmacnia funkcje ochronne skóry.

Precyzyjne rozwiązania dla potrzeb pielęgnacji skóry

Życie w świecie rozwiniętych technologii i silnego stresu stało się skomplikowane i męczące.


Naukowcy La Prairie przekonali się, że pielęgnacja skóry nie musi taka być. Odkryli, że formuła serum, od dawna uznana w farmakologii jako najbardziej bezpośrednia, precyzyjna i szybko działająca terapia, jest również najbardziej skutecznym sposobem dotarcia do poszczególnych warstw skóry.

Eksperci La Prairie wykorzystali tę wiedzę i stworzyli grupę bio-inżynieryjnie opracowanych Serum Komórkowych zaspokajających indywidualne potrzeby pielęgnacyjne kobiet.

Czy zapobieganie powstawaniu zmarszczek jest Twoim priorytetem? Działasz przeciwko starzeniu się skóry? Masz nadwrażliwą skórę? Cokolwiek Cię niepokoi, teraz możesz to kontrolować, wybierając precyzyjne rozwiązanie z Kolekcji Serum Komórkowych (Swiss Cellular De-Agers).

Cellular Retexturizing Booster
Cellular Hydrating Serum
Cellular De-sensitizing Serum
Cellular Normalizing Serum
Cellular Anti-Spot Brightenning Serum
Cellular Anti-Wrinkle Firming Serum


Nauka w służbie piękna


Laboratoria La Prairie zawdzię­czają swoje pochodzenie i wspaniałą renomę Klinice La Prairie znajdującej się w Montreaux w Szwajcarii. Przez ponad pół wieku swojego istnienia Klinika była pionierem w dziedzinie terapii komórkowej zwalczającej oznaki starzenia się skóry, oferując swoją wyjątkowe osiągnięcia tysiącom pacjentów z całego świata. W 1978 roku, po latach badań, naukowcy z Kliniki La Prairie stworzyli całkowicie nowatorski system pielęgnacji komórkowej (Cellular Skin Treatment System), który zrewolucjonizował kosmetologię.

Od 1982 roku Laboratoria La Prairie pracują niezależnie od Kliniki. Każdego roku powstają w nich zaawansowane, niezwykle skuteczne preparaty pielęgnacyjne, które korygują istniejące niedoskonałości skóry, jak również zapobiegają nowym, pojawiającym się wraz z upływem czasu. Produkty La Prairie cechuje nadzwyczajna skuteczność działania, co daje kobietom możliwość kontrolowania procesu starzenia się skóry.

Naukowe podejście do piękna

Nieustanne dążenie Laboratoriów La Prairie do perfekcyjnej w wyglądzie skóry, zaowocowało powstaniem najnowocześ­niejszej pielęgnacji komórkowej opartej na ekskluzywnym Kompleksie Komórkowym. Unikalne składniki, zawarte jedynie w produktach La Prairie, walczą z procesem starzenia się skóry, dostarczając jednocześnie substancji odżywczych niezbędnych dla zdrowia, witalności i ładnego wyglądu skóry.

Produkty La Prairie pomagają na dłużej zachować młody i piękny wygląd nawet najbardziej delikatniej i wrażliwej skórze. Każdy z nich zapobiega przedwczesnemu starzeniu się oraz zmianom spowodowanym zanieczyszczeniem środowiska czy stresem współczesnego życia.

La Prairie to marka piękna, łącząca w sobie luksus i dążenie do doskonałości z naukowymi osiągnięciami.

Kategoria Pielęgnacja
Podkategoria Twarz
Pojemność/waga 30ml
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Producenci